середа, 12 квітня 2017 р.

Конкурс фахової майстерності за професією «Маляр 3-го розряду»
В рамках тижня будівельних професій в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» пройшов конкурс фахової майстерності за професією «Маляр».
         Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. В конкурсі брали участь учні другого курсу за спеціальностями «Маляр. Штукатур» та «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».
11.04.2017 відбувся теоретичний етап конкурсу. Він складався з проходження учасниками тестів у тестовому редакторі MyTestтХ та розрахункової частини.
В теоретичному єтапі здобули перемогу такі учні: ЯкімовСтас, Розінько Сергій та ЛялюшкоВолодимир. Ці учні були допущені до другого єтапу конкурсу – практичного.
12.04.2017 відбулась практична частина конкурсу. Відповідальною за організацію цього єтапу була майстер в/н Чебикіна А.У. Всі учасники практичного етапу показали високий рівень майстерності при виконанні малярних робіт, добре володіння інструментами.
За підсумками теоретичної та практичної частин, членами журі було визначено переможців і призерів училищного єтапу конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр».
Нагородження переможців заплановано здійснити на загальноучилищній лінійці.
А ми вже сьогодні вітаємо всіх учасників, призерів і переможців. Бажаємо найдостойнішому перемогти вже на обласному єтапі конкурсу, що відбудеться 27.04.2017 у м. Мелітополь.


Голова МК будівельного напряму                                     Н.В. Височиненко

Теоретичний етап

Практичний етапНемає коментарів:

Дописати коментар