пʼятниця, 13 квітня 2018 р.

Конкурс фахової майстерності за професією "Штукатур 4-го розряду"

Конкурс фахової майстерності за професією «Штукатур 4-го розряду»

В рамках тижня будівельних професій в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся конкурс фахової майстерності за професією «Штукатур».
Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. В конкурсі брали участь учні першого курсу за спеціальностями «Маляр. Штукатур» та «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».
11.04.2017 відбувся теоретичний етап конкурсу. Він складався з проходження учасниками тестів в онлайн додатку Google Форм.
В теоретичному етапі здобули перемогу такі учні: Лавданський Микола, Середа Анастасія та Скітяшин Володимир. Ці учні були допущені до другого етапу конкурсу – практичного.
12.04.2017 відбулась практична частина конкурсу. Відповідальною за організацію цього етапу були старший майстер Гармаш Валентина Іванівна та майстер в/н Москаленко Степан Петрович. Всі учасники практичного етапу показали високий рівень майстерності при виконанні штукатурних робіт, добре володіння інструментами.
За підсумками теоретичної та практичної частини, членами журі було визначено переможців і призерів училищного етапу конкурсу фахової майстерності з професії «Штукатур» ними стали учні групи 02 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», а саме:
І місце – Середа Анастасія;
ІІ місце – Лавданський Микола та Скітяшин Володимир.
Вітаємо переможців та бажаємо їм наснаги в подальшому навчанні.


Голова МК будівельного напряму                              Н.В. Височиненко

Немає коментарів:

Дописати коментар